"לאחר ארבעה ימים בסיני, בהר הגבוה והמדהים עם מדריך נלהב, נמרץ וידען, חוזר למציאות. גילי ששון עיצב ובחר מסלולים מדהימים, ארגן צוות מקומי מופלא, ומשביח את קדרת התבשיל בצחוק הומור, וידע משמעותי ומעניין. לכו על זה..." (עופר אמיר)

"היה לי ברור שלא אעשה את המסע הזה לבדי. בשיחה הראשונה עם גילי הבנתי שמדובר באיש מקצוע אינטליגנטי, רגיש, אופטימי ומתלהב. במסע הזה שהוביל בליווי צוות מקומי מוכשר ומקצועי וכמובן מוחמד הדליל הבדואי, קיבלתי מענה מלא לדרישה שלי להתגבר על הפחדים שלי. הרגשתי מוגנת חופשיה פורחת ואינסופית. התקשורת והיחס החברי והמשפחתיות מהרגע הראשון היו עבורי מאוד משמעותיים. זכיתי במסע מעצים" (רמיה אלינה ריידה)

בפסח האחרון החלטתי שאני ושתי הילדות שלי, בנות 10 ו-12, נצא לטיול לסיני. מאוד פחדתי ממצב בטחוני וגם בכלל לצאת עם הילדות לטיול זה כבר משהו יותר רציני. הטיול היה מסודר ומאורגן מעולה !. הכל היה בזמן, במקום ובשפע !. היה לי חשוב שגם הילדות תשתתפנה ותיהנינה וזה באמת מה שקרה. הטיול היה לא מאד קשה והן יכלו ללכת די בכיף וליהנות מהנופים ומההליכה בשבילים ההרריים, גם בעליות וגם בירידות… אנחנו רוצות להגיד תודה גדולה לאלי כץ שהדריך את הטיול, על ההובלה, על הדאגה, על הידע הרב והסיפורים של סיני…

וכמובן לגילי ששון Gili Sasson שארגן את הטיול, על התכנית המנצחת, תודה על הארגון המוקפד, ההפתעות המשמחות והשפע הרב שהיה לאורך כל הטיול ! כבר מצפות ומתכוננות לטיול הבא !…"

"אני חוויתי את הטיול הנהדר הזה בפסח… זו בהחלט אחת החלטות הטובות שעשיתי וחוויה שאין מילים על מנת לתאר את עוצמתה, וגילי הוא מדריך החלומות ואיש קסום שידאג לכם מ- א' ועד- ת'. מלא בידע ונתינה, ממליצה בחום ובאהבה."

הגר משתפת:

"…בשבוע האחרון טיילתי(לא רבצתי…) בסיני!. בהר הגבוה, ג'בל מוסא, בחופים, בראס מוחמד. נזכרתי בטיולים עם הוריי בשנות השבעים, כשהכל היה תמים…ממליצה מאד על גילי ששון Gili Sasson, שארגן טיול מאתגר, מעניין ומפנק…"

רנטה כותבת:  "ממליצה ממליצה ממליצה!!!. אחד הטיולים הטובים שעשיתי בחיי וסיני מהממת ופותחת את הלב והנשמה כיף גדול למי שיצטרף"

וגלית מוסיפה: "טיול מהמם"

"…סיני – אזור ההר הגבוה – הר סיני, מנזר סנטה קתרינה והחופים.   טיול בניצוחו של המאסטר גילי ששון.   הליכה בנוף קדומים והרים מלאי ההוד וההדר.   רכיבה על גמלים ואירוח בבתי הבדואים המקסימים והמיוחדים משבט ג'בליה.   נסיעה לאורך החופים המהממים של סיני. חוויה מיוחדת במינה!…"

גילי
רוצה להגיד תודה !
תודה על טיול מדהים באחד המקומות אם לא "ה"
עתיקים וקדושים בעולם – סיני המהממת.
על טיול קסום שעלה מעבר לכל הציפיות.
על ההרים המטורפים שספוגים בקדושה ומהדהדים אותה מכל עבר…
על החופים המדהימים שהלב והנשמה לא יכולים להישאר סגורים מולם.   על יופי ורוח שלא רואים בעולם "המערבי".

תודה על הארגון, הגמישות, הזמינות והמקום לפנות אליך בכל צורך.
ועל המרחב שנפתח דרכך שמאפשר גם בלי מילים
לטיול, ולכל רגע בו להיות שער למסע של התפתחות פנימית.

בהמון הערכה ואסירות תודה.
רנטה.

ענת משתפת:

"יצאתי לטיול עם גילי ששון, להר הגבוה, החוויה הייתה עצומה ועדיין מחלחלת בגוף.

לגיל יש ידע רב שהוא הביא עמו לטיול, בהיסטוריה, בגאולוגיה, וכמובן בהיכרות עם הבדואים המקומיים, אורחות חייהם וסיפורם.   לא הפסקתי לשבוע מכל הידע שלו.

בנוסף הוא הביא עמו רגישות רבה.   הוא "תפר" לנו טיול שהתאים בדיוק לכושר ולרצונות שלנו.   הטיול מאד מגוון, עם טיפוס על הרים, טבילה במים, מפגשים מרגשים עם הבדואים ולינה בבוסתנים קסומים שנבחרו בקפידה.   גיל דאג לכל צרכנו מאלף עד תו, כמו אבא טוב, מבין ומתחשב.

לא יכולתי לבקש יותר…מחכה כבר לטיול הבא…לאן שלא יהיה…"

ההגשמה

שמי גאיה ליטל והגעתי סוף סוף לסיני.   כל מי שמכיר אותי אמר לי, את, את חייבת!.   לחצתי לייק על תמונה שבה אמרתי לעצמי שאני אהיה.   בתמונה הופיעה "גלת-אל-אזרק", בריכה מדהימה ביופיה, ואני, כמו אני חייבת להיות בה.   מממממ לא חייבת, רוצה.

אז נוצר קשר, תחילתה של תקשורת להגשמה.   גיל אמר לי שיוצא טיול ואני אמרתי "סטנלי שוואי" (רק רגע) נראה איך אני לקראת זה.   לאורך כל תקופת ההתקשרות ביני לבין גיל הוא היה מכיל, אכפתי, דואג, סובלני וסבלני, ופרס בפני את כל המידע שהייתי צריכה.   אז הגעתי.   הגשמתי.   רציתי לגלת-אל-אזרק והגשמתי !.   עם ההגשמה הגיעו עוד נדבכים שהעניקו למסע ההגשמה לגעת ברבדים שלא האמנתי בהם בתחילה, איך גיל אמר, "זמן סיני".

אחחח סיני, סיני, איזה טובה היא!.   איזה אנשים !.   נהניתי, היה לי טוב וכיף.   הכרתי אנשים מדהימים, הכרתי בדואים קסומים, היה לי טוב וכיף להיות בהגשמה למסעי הראשון ובהחלט לא האחרון בסיני !

אחתום במילות תודה בראש ובראשונה לגיל שהיה מתווך לכל זאת.   למטיילות המדהימות שהיו עמי ולדליל מוחמד שהיה לי לאח.   ת-ו-ד-ה  ס-י-נ-י