הרשמה לטיול לסיני

תודה על הרצון להירשם למסע "אל צפונות דרום סיני"

סיום ההרשמה והבטחת מקום בטיול הינה באמצעות:

  1. תשלום מקדמה בכרטיס אשראי בסך 850 ש"ח, לשמירה ושריון מקום בטיול (שווה ערך ל-250$ מתוך עלות הטיול. יתרת התשלום בדולרים בעת המפגש)
  2. מילוי טופס תאום ציפיות ושליחתו חזרה חתום ל- gils2012@gmail.com
  3. שליחת צילום דרכון
  4. רכישת ביטוח רפואי למשך כל תקופת הטיול, כולל התוספות: ביטול השתתפות, איתור וחילוץ בהיטס וספורט אתגרי.  את הביטוח מומלץ לרכוש דרך "למטייל" – זהו הביטוח היחיד שמספק כיסוי ביטוחי לחילוץ מהשטח.   מומלץ באמצעות נדב שמעון (מנהל חנות למטייל בירושלים).   נדב זמין בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00 בטלפון – 052-8392378.

שימו לב:   לצורך השתתפות במסע יש להוציא ויזה למצרים. הוצאת הויזה היא באחריות המשתתף ואינה כלולה בעלות המסע.   במידה והמסע יבוטל או ידחה אל מעבר לתוקף הויזה, לא יהיה כל פיצוי או זיכוי בעלות הנפקת הויזה בשל כך.  להוראת כיצד להגיש בקשה לויזה למצרים לחצו כאן

הערות חשובות להרשמה לטיולים בתקופת הקורונה

בימים אלו של מגפה עולמית והגבלות רבות בחופש התנועה, הוודאות לקיום טיולים ונסיעות לחו"ל במועדם כמתוכנן הינה נמוכה. על מנת להבטיח לנרשם מחד, מקום בטיול, ומאידך להימנע ככל האפשר מחיוב כספי כאשר הוודאות לקיום הטיול היא נמוכה, אנו נוקטים במדיניות של הרשמה באמצעות "עסקה ממתינה" בכרטיס אשראי, אשר מאפשרת לנו לגבות את התשלום בעת ההכרזה על הטיול כיוצא, ומאידך לבטל את העסקה ללא חיוב, במידה ואנו מכרזים על ביטול הטיול.

#  הכרזת הטיול "כיוצא"  –  כאמור, קיום הטיול הינו על תנאי, עד להכרזת הטיול כ"יוצא" ושליחת הודעה לנרשמים במייל או באמצעים אחרים. במועד זה יגבה התשלום בעבור הטיול, באמצעות אמצעי התשלום שפרטיו נמסרו בעת ההרשמה.

#  ביטול או דחיית הטיול על ידי המארגנים  –  במקרה של ביטול או דחיית הטיול על ידי המארגנים, בשל התפרצות קורונה במדינת היעד, המלווה באזהרה של משרד הבריאות או בשל סגירת מעברי הגבול בישראל ליציאה וכניסה, תינתן לנרשמים אפשרות לבחור בין ביטול החיוב / קבלת החזר כספי מלא לבין הרשמה למועד החלופי.

#  ביטול השתתפות על ידי המטייל/מזמין  –  כל ביטול של השתתפות בטיול על ידי המטייל/מזמין בכל מועד שהוא לאחר ביצוע ההרשמה לטיול ומסירת פרטי אמצעי התשלום, כולל בפרק הזמן שבין ההרשמה להכרזת הטיול כיוצא, הינו בהתאם לתנאי הביטול המפורטים באתר ובטופס תאום הציפיות.

לתקנון ההרשמה ותנאי הביטול לחצו כאן

טופס תאום ציפיות להורדה
הרשמה בכרטיס אשראי ב"עסקה ממתינה"
יתרת התשלום – בדולרים, במזומן, בעת המפגש במעבר הגבול