תודה על הרצון להירשם לטרק בסיני:

 

"אל ג'בל תרבוש ומערב ההר הגבוה בסיני"

 

 

ההרשמה והבטחת מקום בטיול הינה באמצעות

מילוי הטופס האינטרנטי שכאן למטה ולאחר מכן:

    1. תשלום מקדמה –  בכרטיס אשראי בסך 850 ש"ח, לשמירה ושריון מקום בטיול (שווה ערך ל-250$ מתוך עלות הטיול. יתרת התשלום בדולרים בעת המפגש).
    2. מילוי טופס תאום ציפיות    ושליחתו חזרה חתום ל- gils2012@gmail.com. להורדת הטופס לחצו כאן
    3. שליחת צילום דרכון  נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות.
    4. רכישת ביטוח רפואי  למשך כל תקופת הטיול, כולל התוספות: ביטול השתתפות בטיול, איתור וחילוץ בהיטס.   את הביטוח מומלץ לרכוש דרך "למטייל"  –  זהו הביטוח היחיד שמספק כיסוי ביטוחי לחילוץ מהשטח.  מומלץ באמצעות נדב שמעון (מנהל חנות למטייל בירושלים).  נדב זמין בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00 בטלפון – 052-8392378

הערות חשובות להרשמה לטיולים בתקופת הקורונה

בימים אלו של מגפה עולמית והגבלות רבות בחופש התנועה, הוודאות לקיום טיולים ונסיעות לחו"ל במועדם כמתוכנן הינה נמוכה. על מנת להבטיח לנרשם מחד, מקום בטיול, ומאידך להימנע ככל האפשר מחיוב כספי כאשר הוודאות לקיום הטיול היא נמוכה, אנו נוקטים במדיניות של הרשמה באמצעות "עסקה ממתינה" בכרטיס אשראי, אשר מאפשרת לנו לגבות את התשלום בעת ההכרזה על הטיול כיוצא, ומאידך לבטל את העסקה ללא חיוב, במידה ואנו מכרזים על ביטול הטיול.

#  הכרזת הטיול "כיוצא"  –  כאמור, קיום הטיול הינו על תנאי, עד להכרזת הטיול כ"יוצא" ושליחת הודעה לנרשמים במייל או באמצעים אחרים. במועד זה יגבה התשלום בעבור הטיול, באמצעות אמצעי התשלום שפרטיו נמסרו בעת ההרשמה.

#  ביטול או דחיית הטיול על ידי המארגנים  –  במקרה של ביטול או דחיית הטיול על ידי המארגנים, בשל התפרצות קורונה במדינת היעד, המלווה באזהרה של משרד הבריאות או בשל סגירת מעברי הגבול בישראל ליציאה וכניסה, תינתן לנרשמים אפשרות לבחור בין ביטול החיוב / קבלת החזר כספי מלא לבין הרשמה למועד החלופי.

#  ביטול השתתפות על ידי המטייל/מזמין  –  כל ביטול של השתתפות בטיול על ידי המטייל/מזמין בכל מועד שהוא לאחר ביצוע ההרשמה לטיול ומסירת פרטי אמצעי התשלום, כולל בפרק הזמן שבין ההרשמה להכרזת הטיול כיוצא, הינו בהתאם לתנאי הביטול המפורטים באתר ובטופס תאום הציפיות.

לתקנון ההרשמה ותנאי הביטול לחצו כאן

תאריכים קרובים

עלות

750$

לאחר מילוי הטופס ישלח אליך מכתב אוטומטי עם רשימת הציוד ופרטים חשובים נוספים
שימו לב ! חשוב לבדוק גם בספאם או בקידום מכירות, לעתים זה מגיע לשם

בואו נדבר

יש לכם שאלה? לא בטוחים אם הטיול מתאים לכם?
דברו איתנו.

אתם יכולים:
לשלוח ווטצאפ – לחצו על הקישור הזה

או לשלוח מייל – metaylim.info@gmail.com
להרים טלפון – 053-2211206

ארץ,
טיולים והרפתקאות